«Ворог палає на підступах до Києва». Голова Патрульної поліції розповів про оборону столиці

Голова Патрульної поліції Євгеній Жуков з позивним Маршал розповів про оборону Києва та єдність серед українців у справі захисту країни.

“І наразі, якщо говорити про оборону Києва, то ворог зараз палає в Київській області, на підступах до міста Києва. Він хоче обійти наше місто, він шукає дорогу. Я дякую українцям, дякую людям, що вони познімали всі знаки. Київ вистоїть і Україна переможе у цій війні!” — заявив Жуков у коментарі Суспільному.

Щодо ролі поліції у цій війні: наразі вже немає поліції, військові, цивільні – ми всі українці і ми всі єдина оборона. Працюємо в єдиному колективі. Збройні сили, територіальна оборона, фермери, бухгалтери, поліцейські, айтішники, наші артисти. Всі-всі, хто народився тут і живе та знає, хто такі українці, — всі об’єдналися”, — додав Жуков.

“Особливо хочу подякувати всім українцях від заходу до сходу, від півночі до півдня за те, що об’єдналися, робите коктейлі, готуєте наших людей, скидуєте гроші, купляєте батарейки, забезпечуєте їх медично. Тому що ми всі разом працюємо на перемогу. Дякую вам, українці! І ми реально переможемо”, — підкреслив він.

[b]
191