Окупанти тікають із Ізюма, кидаючи свої позиції

Російська армія запанікувала в тимчасово окупованому Ізюмі через контрнаступ Збройних сил України. У деяких частинах міста загарбники почали тікати зі своїх позицій.

Окупанти тікають, сподіваючись врятувати своє життя.

Про це повідомила заступниця командира батальйону “Карпатська Січ” Марія Чашка, пише OBOZREVATEL.

За її словами, російські окупанти кидають займані позиції і втікають, сподіваючись на порятунок. При цьому на окупованій території Ізюму виникло багато пожеж.

“Ворог панікує. Вони біжать, але поки невідомо, в якій частині міста. Також можна говорити, що окупанти залишають деякі свої позиції і намагаються просто врятувати свої спини. По окупованій території міста видно багато пожеж”, – зазначила Марія Чашка.

Примітно, що загоряння відбуваються здебільшого у місцях зосередження живої сили та військової техніки російських окупантів.

“Переважно пожежі відбуваються в місцях скупчення ворожої техніки та особового складу. Поки що інформація така. Згодом буде ясно, як розвиватиметься ситуація”, – повідомила заступник командира батальйону “Карпатська Січ”.

Нагадаємо, Збройні сил України під час контрнаступу в Харківській області звільнили від російських загарбників місто Куп’янськ. Вранці 10 вересня у населеному пункті підняли український прапор.


305