Окупанти з автоматами обходять будинки херсонців та примушують до участі у «референдумі»

Колаборанти у супроводі російських військовослужбовців з автоматами обходять будинки жителів Херсонщини, аби примусити їх брати участь у псевдореферендумі.

Про це в Телеграмі повідомляє начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

“На окупованій Херсонщині почався другий день псевдореферендуму. Він не є нічим іншим, як низькосортною театральною постановкою. Ми отримуємо численні звернення від херсонців, над якими знущається Росія. Це Олешки, Дніпряни, Рибаче, Козачі Лагері, Інгулець, Херсон, Тарасівка, Петропавлівка і Виноградово. Як і в решті населених пунктів Херсонщини, колаборанти у супроводі автоматників обходять будинки і квартири, примушують людей до голосування”, – зазначив Янушевич.

За його словами, багатьом із тих, хто відмовляється від голосування, або висловлюються проти нього, загарбники заявляють, що у них є 24 години, аби виїхати. Херсонцям, які взяли російські паспорти, вже вручають повістки про мобілізацію.

“В області закриті будь-які гуманітарні коридори, окупант спровокував на зайнятих територіях справжню гуманітарну кризу, і все це з метою створити у людей враження, що Україна від них відмовилась. А тепер через тортури, викрадення і погрози вони проводять фейковий референдум, щоб спробувати хоч якось легітимізувати свій терор. Херсонці демонструють свою незламність, всіляко уникають голосування, не бояться голосувати проти, в очі кажуть окупантам те, що вони думають насправді”, – додав Янушевич.


87