У Мінцифри розповіли, скільки військових облігацій українці придбали в «Дії»

З моменту запуску в додатку “Дія” інструмента, який дозволяє купувати військові облігації, українці придбали їх майже на 70 млн гривень.

Про це віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомляє у Телеграмі.

З початку жовтня в застосунку “Дія” доступна нова послуга – купівля військових облігацій. Це цінні папери, що випускає держава під час повномасштабного вторгнення РФ. Вартість однієї військової облігації стартує від 900 гривень.

“70 тисяч військових облігацій купили українці в “Дії”. Це майже 70 мільйонів гривень, які працюють на перемогу України. Зараз у застосунку доступні облігації Херсон, Мелітополь, Горлівка, Донецьк, Севастополь та Маріуполь”, – зазначив голова Мінцифри.

При цьому, Федоров нагадав, що, купуючи військові облігації в “Дії”, українці не сплачують комісію за платіж, податок з отриманого доходу та додаткову комісію продавцю. Такий інструмент допомагає підтримати економіку країни, а також отримати пізніше до 16% гарантованого прибутку.

Нагадаємо, що 3 жовтня у “Дії” з’явилася послуга купівлі військових облігацій, яка дозволяє спонсорувати перемогу України над російськими загарбниками й отримати від цього прибуток.

Також у “Дії” можна буде подати заявку на отримання іпотеки. “Слово і діло” повідомляло, як саме це працює.

Раніше стало відомо, скільки заявок про пошкоджене житло вже подали українці.


181