У ході відступу окупанти можуть здійснити серію терактів з підривом житлових масивів та ЗАЕС — Генштаб

Російські окупаційні війська під час відступу можуть вчинити серію терактів. Український Генштаб не виключає, що РФ може піти на підрив житлових масивів.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу Олексій Громов.

За його словами, війська РФ можуть завдати критичних збитків інфраструктурі населених пунктів перед їх поверненням під контроль України.

Також Громов зазначив, що з огляду на останні брехливі заяви з боку РФ про так звану “брудну бомбу”, не виключений підрив Запорізької АЕС з метою остаточного виведення її з ладу та провокування локальної техногенної катастрофи зі звинуваченням у цьому України.

23 жовтня міністр оборони РФ Сергій Шойгу провів телефонні переговори із французьким, британським та турецьким міністрами оборони. Всім трьом колегам Шойгу висловив “занепокоєння” тим, що Україна нібито готує “провокації” із застосуванням “брудної бомби”.

Україна категорично спростовує заяви міністра країни-агресора.

Після брехливих тверджень Шойгу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів переговори з гендиректором МАГАТЕ Рафаелем Ґроссі, і той погодився направити експертів на українські мирні об’єкти, де, згідно з фейками російської пропаганди, розробляють “брудну бомбу”.


176