Наша команда – Новини Лозової – ТРК Сігма

Наша команда

 Анна Скрипник директор

Закінчила Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, філолог.
На «Сігму» влаштувалася у 2007 році кореспондентом, з 2014 – редактор, з 2016 – директор.
Переконана, 100% успіху будь-якої компанії – КОМАНДА. Коли маєш згуртований колектив, впевнено долаєш виклики.
Вірю у значущість місцевих медіа. Малі бюджети, незіркові оператори та журналісти – просто відмовки.
Нині достатньо простенького смартфону і людини з активною позицією, щоб зробити інформаційну бомбу.
Ціную в людях прямолінійність, пристрасть до своєї справи, енергійність, сміливість і принциповість.

 

 

 Олена Діденко диктор

Випускниця Лозівського училища культури і мистецтв. Студентка Харківської Академії Культури.
Працюю диктором в ефірі телеканалу «Сігма» з вересня 2014 року.
Бути телеведучою – моя дитяча мрія. Вважаю, ця професія надзвичайно вагома і цікава. Приємно, що тепер я не тільки можу захоплено спостерігати за спілкуванням диктора і його аудиторії, але й сама брати у цьому участь. Попри будь-які особисті негаразди, намагаюся завжди посміхатися глядачам і разом з ними відчувати та переживати сумні звістки.

 

 

 Юлія Токар редактор

Закінчила Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара. За спеціальністю -журналіст.
З вересня 2014 року працюю кореспондентом ТРК “Сігма”, влітку 2019 стала редактором.
Люблю свою роботу за знайомство та спілкування з новими цікавими людьми. Мені важливо розповідати глядачам про значущі події нашого міста і району.
Найкраще професію журналіста характеризує висловлювання англійського літературного критика Сиріла Коннолі – “Секрет журналістики: писати так, як говорять люди… не обов’язково те, що говорять, але нічого такого, чого б не казали”.

 

 

 Юрій Матвієнко відеомонтажер

Працюю на “Сігмі” відеомонтажером з травня місяця 2016 року. На відміну від більшості нашого колективу, спеціальність, на яку я вчився, немає ніякого відношення до медійної справи. Але я досить швидко освоїв основні принципи монтування новин та деяких програм, так як робота з комп’ютерною технікою завжди для мене була цікавою, і зараз відкритий для здобуття нових навичок.
Чи не єдиним мінусом у своїй роботі вважаю не своєчасно зданий журналістами матеріал, над яким доводиться працювати у скорочений термін. У роботі ціную згуртованність дій у колективі та взаємодопомогу, а також змогу проявити себе у новій цікавій справі.

 

 

 Валерій Діденко відеооператор

Оператором став у березні 2014 року (на наступний день після Дня народження). За освітою – організатор культурно-дозвільної діяльності.
Я з тих, хто любить складності. Для кабінетної людини відрядження, у які треба зібратися за 15 хвилин, а потім несподівано заночувати за 500 км від дому, – жахіття. Такі несподіванки, звісно, прикрі,утім мене не нудить від одних і тих самих стін щодня. Нові люди, нові населені пункти. Творчий, навіжений колектив, та постійна профілактика склерозу – необхідно швидко реагувати та викручуватися з будь-яких ситуацій. Працювати оператором – це весело.

 

 

Сергій Анацький відеооператор

Закінчив Лозівське училище культури і мистецтв за спеціальністю “декоративно-прикладне мистецтво”. І те, що я художник, допомогає мені знаходити саме ту картинку, яка потрібна для зйомки. Ніколи не зупиняюсь перед складнощами. Яку б ціль перед собою не ставив, завжди її добиваюся. Не люблю сидіти на одному місці, і ця професія саме те, що потрібно.
Відеооператором став сам того не очікуючи. Влитися в роботу потрібно було дуже швидко, бо зйомок на той час, коли я прийшов, було багато. Однак, впоратися з усіма складнощами мені допоміг найкращий колектив! Тому, в цій роботі дуже ціную згуртованість саме нашого трохи “навіженого” колективу, який допоможе в будь-який час.

 

   Павло Гнатенко автор програми «Спорт»

Закінчив Комп’ютерну Академію «ШАГ» за спеціальністю «Комп’ютерна графіка та інтернет технології». Працював на «Сігмі» у 2005-2006 роках, і знову працюю з листопада 2017 року. Люблю знімати та монтувати відео, створювати анімацію та вивчати щось нове. Виховую трьох дітей. Програмою «Спорт» зайнявся випадково, бо сам не спортсмен, а відеомейкер. Потім почав поєднувати роботу і хобі. Зараз крім програми «Спорт» веду соціальний проект на YouTube  спортивної тематики.