Хвиля землетрусів: зафіксували коливання також у США

У понеділок, 6 лютого, сейсмологи зафіксували підземні поштовхи у Туреччині, Сирії, Казахстані та у низці інших країн. Зокрема, землетрус стався в західній частині Нью-Йорка. Зазначають, що його магнітуда сягнула позначки 3,8.

Про це пише 24 канал.

Епіцентр землетрусу був розташований за два кілометри від Західної Сенеки.

“Сьогодні приблизно о 6:15 ранку за східним часом багато людей відчули сильний землетрус у районі Баффало, штат Нью-Йорк. Поки що невідомо, чи є якісь збитки від землетрусу”, – повідомили в Національній метеорологічній службі.

Зазначають, що підземні поштовхи відчули також в містах Лакаванна, Кенмор, Баффало, Амхерст, Гамбург і Вест-Сенека.

Керівник округу Ері Марк Полонкарц сказав, що згідно з даними служби надзвичайних ситуацій округу, землетрус відчувався на півночі до Ніагарського водоспаду та на південь до Орчард-парку.

Мер Буффала Байрон Браун сказав, що димова труба впала на автомобіль у північній частині міста.

На півдні Туреччини і на півночі Сирії сталась низка потужних землетрусів. Поблизу Кахраманмараша зафіксували магнітуду землетрусу в 7,4. Ще 2 землетруси магнітудою 6,4 і 6,5 сталися у місті Газіантепі. Також сталося 22 афтершоки.

загальна кількість загиблих у Туреччині та Сирії зросла щонайменше до 2 339 осіб

Землетрус стався у цей день і у Казахстані. Зазначають, що епіцентр землетрусу розташований за 628 кілометрів на захід від Алмати, між населеними пунктами Акшиганак та Темірлан. Сейсмологи визначили, що землетрус мав магнітуду 5,4, а глибина залягання джерела сягала 5 кілометрів.

Також поштовхи 4,6 бала були у Румунії у горах Вранча та у Молдові.


813