Росія терміново призупиняє авіасполучення з Туреччиною

Росія терміново призупиняє авіасполучення з Туреччиною
Росія з 15 квітня до 1 червня призупиняє регулярні та чартерні авіарейси до Туреччини.

Як повідомляє “Європейська правда” з посиланням на російське інформагенство “Інтерфакс”, про це заявила віцепрем’єрка РФ Татьяна Голікова.

“Ми прийняли рішення обмежити регулярне та чартерне авіасполучення, що здійснюється з російських міжнародних аеропортів до аеропортів Турецької республіки та у зворотньому напрямку з 15 квітня до 1 червня”, – сказала вона на брифінгу у понеділок.

За її словами, виняток передбачений лише для рейсів, організованих для повернення росіян додому та поїздок, пов’язаних з будівництвом атомної електростанції Аккую.

Також на взаємній основі збережуть два рейси на тиждень з Москви до Стамбула і навпаки.

Туроператорам радять на цей період, з 15 квітня до 1 червня призупинити продаж турів до Туреччини, а туристам, які придбали такі поїздки, відкласти подорож.

Втім, зазначила Голікова, росіяни, які вже знаходяться в Туреччині, можуть повертатися у заплановані дати.

Рейси на такий самий період призупинили також до Танзанії.

Рішення пояснюють ситуацією з коронавірусом у цих країнах. Наприкінці тижня у Туреччині зареєстрували новий максимум заражень за добу – понад 55 тисяч.

Минулого тижня керівниця Росспоживнагляду Анна Попова заявила, что на Туреччину припадає більшість “завезених” до країни випадків коронавірусу. “З різних країн привезли і британський, і південноафриканський варіант, але лише з Туреччини до наз завезли обидва штами різними людьми у різний час”, – цитують її.

“Якщо ситуація стабілізується, ми будемо оперативно інформувати наших громадян, щоб вони мали можливість купувати тури у ці держави”, – сказала Татьяна Голікова.


0