У Куп’янському районі Харківщини вибухотехнічні групи поліції знешкодили керовані російські авіабомби

Щоденно російська армія завдає ударів по Куп’янську Харківської області. Лише впродовж одного дня росіяни кинули на місто 10 авіабомб ФАБ-250 та ФАБ-500 з керованими модулями планування та корекції.

Кожна така «розумна» авіабомба містить в собі 250 або 500 кг смертоносної вибухівки, яка руйнує будинки мирних мешканців та забирає людські життя.

Дві авіабомби ФАБ-250 та ФАБ-500, скинуті з російських літаків, не вибухнули. Одна з них впала у житловому районі Куп’янська у дворі багатоповерхівок. Інша керована авіабомба впала на присадибній ділянці за житловими будинками у Куп’янському районі.

Луганські вибухотехніки, які у складі зведеного загону вибухотехнічної служби Національної поліції України працюють на Харківщині, демонтували з авіабомб детонатори та транспортували у безпечне місце для знищення.

Керівник вибухотехнічної групи, заступник начальника відділу вибухотехнічної служби ГУНП у Луганській області Сергій Ковальський розповів, що фахівці поліції досконало вивчили особливості таких боєприпасів та оперативно ліквідовують їх.

Вибухотехніки поліції часто працюють під артилерійськими обстрілами, у важких погодних умовах, очищуючи нашу рідну землю від смертоносних російських «подарунків».

Департамент комунікації

Національної поліції України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *