Поліцейські Харкова затримали чоловіка, який погрожував підірвати гранату

У квартирі з ним перебували його 15-річний брат та 10-річна сестра. За результатами спецоперації порушника затримано.

8 лютого поліцейські прибули до квартири на вулиці Культури, де мешкає 19-річний молодик, щоби виконати ухвалу суду на обшук у рамках кримінального провадження. Він заявив, що має гранату і підірве її, якщо правоохоронці спробують увійти.

У результаті спецоперації поліцейські затримали зловмисника. Жодних боєприпасів та вибухових речовин у помешканні не виявлено.

На місці працювала слідчо-оперативна група, поліцейські Харківського РУП №3, бійці спецпідрозділу КОРД та полку поліції спеціального призначення ГУНП у Харківській області.

Інформацію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Наразі тривають необхідні першочергові слідчі дії.

Відділ комунікації поліції Харківської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *