Начальник харківської поліції відзначив досягнення колективу спортивного товариства Динамо

Голова ФСТ «Динамо» у Харківській області Андрій Рубель вручив цінні подарунки спортсменам та їх тренерам, які показали найвищий результат на міжнародних змаганнях.

Подяку від очільника поліцейського главку отримали заслужені тренери України  Валерій Нікулін і Євген  Шилов,  чемпіонки з важкої атлетики Ірина Деха та Каміла Конотоп.

Валерій Нікулін є старшим тренером юніорської збірної команди України з важкої атлетики з 2005 року. За час своєї тренерської кар’єри Валерій Миколайович підготував не один десяток титулованих спортсменів. Його вихованці отримали на міжнародних змаганнях більше 200 медалей, з яких  69 -золотих,  встановили 5 рекордів у європейських змаганнях.

Представниці Харківського «Динамо» Каміла Конотоп і Ірина Деха стали абсолютними чемпіонками Європейської першості. Каміла Конотоп виборола «золото» у ваговій категорії до 55 кг, Ірина Деха також виграла всі дисципліни у ваговій категорії до 76 кг.

– Я пишаюсь тим, що такі молоді хлопці та дівчата гідно представили нашу державу на міжнародній спортивній арені, – зазначив Андрій Рубель. – Ви є прикладом для наших поліцейських у прагненні завоювання нових серйозних висот в кар’єрі, розвитку спортивних здібностей, загартовування характеру, дотримання здорового способу життя. Адже усі ці якості допомагають поліцейському витримувати надважкі  фізичні та моральні випробування, які щодня випадають на його долю під час несення служби.   

Андрій Рубель підкреслив важливість взаємодії ФСТ «Динамо» в сфері фізичної культури з правоохоронними органами, рятувальними та іншими спеціальними службами України, які є колективними членами динамівського Товариства та пообіцяв підтримувати славні традиції спортивної організації.

Відділ комунікації поліції Харківської області