Харківські велогонщики успішно стартували на Кубку Націй

З 13 по 16 травня в Гонконзі проходить перший етап змагань з велоспорту на треку, в перший день якого бронзовими призерами стали Богдан Данильчук, Владислав Денисенко та Єгор Коробов.

У чоловічому командному спринті українська команда, яка складалася з харківських спортсменів, посіла трете місце. У кваліфікації Богдан Данильчук, Владислав Денисенко та Єгор Коробов показали четвертий результат, а у півфіналі поступилися японській професійній команді «Dream Seeker Racing Team», яка в підсумку стала переможцем цих перегонів. «Срібло» здобула команда з Іспанії.

У бронзовому фіналі підопічні заслужених тренерів України Сергія Теліцина та Олени Голубєвої, а також тренерів Марії Зарванської та Антона Овсяннікова випередили збірну Малайзії на 0.363 секунди і стали призерами цього етапу Кубку Націй.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація