Поліцейські Харківщини підвищують рівень знання антикорупційного законодавства

Антикорупційний тренінг з поліцейськими різних підрозділів Головного управління провели працівники сектору запобігання корупції спільно з  представником Харківського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Харківського національного університету внутрішніх справ.

В ході тренінгу учасникам роз’яснили обмеження, встановлені  антикорупційним законодавством та відповідальність за вчинення корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень з прикладами судової практики. Були проаналізовані типові факти порушення вимог антикорупційного законодавства поліцейськими, та акцентовано увагу на недопущення таких фактів в майбутньому. Присутнім представникам підрозділів надано практичний інструментарій щодо запобігання корупційним проявам.

Особливу увагу лектори звернули на недопущення та врегулювання конфлікту інтересів у службовій діяльності. Поліцейським роз’яснили порядок повідомлення викривачем про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень до сектору запобігання корупції. Також  працівникам поліції роздали антикорупційні агітаційні матеріали та пам’ятки.

Для того, щоб ідентифікувати нові корупційні ризики в службовій діяльності, наприкінці тренінгу його учасники взяли участь в анонімному анкетуванні «Поліція без корупції», та надали пропозиції щодо методів мінімізації та подолання корупційних проявів.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області