«Дитина – не товар та не спосіб заробітку»: поліцейські Харківщини відвідують місця відпочинку дітей і нагадують про правила безпеки – Новини Лозової – ТРК Сігма

«Дитина – не товар та не спосіб заробітку»: поліцейські Харківщини відвідують місця відпочинку дітей і нагадують про правила безпеки

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який щороку відзначає світова громадськість. Влітку діти проводять більше часу на вулиці та в Інтернеті. Щоб убезпечити їх від різних загроз, поліція в період канікул посилила превентивні заходи.

Сьогодні правоохоронці завітали до дитячого мовного табору школи Бойко та центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Співробітники ювенальної превенції, управління міграційної поліції, органів пробації спільно зі службою у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації та представниками Консультаційної місії Європейського союзу розповіли школярам, як не стати жертвою торгівлі людьми.

– Щоб не потрапити до рук «торговців людьми», треба пам’ятати, що існує такий ризик. Будь-які кроки до омріяного працевлаштування або навчання чи відпочинку потрібно робити в законний офіційний спосіб, добре знати свої права та обов’язки, завжди тримати в курсі своїх справ рідних і не боятися розповісти про свою проблему, – зазначив старший інспектор ювенальної превенції Юрій Михайлович.

Поліцейські нагадали підліткам правила безпечної поведінки в Інтернеті: не довіряти підозрілим повідомленням та пропозиціям працевлаштування, утримувались від випадкових знайомств, повідомляли близьким про своє місцезнаходження.

Мета такої профілактичної роботи – попередити випадки використання дітей, як дешевої робочої сили на некваліфікованих роботах, втягнення їх у розповсюдження наркотиків тощо.

Всі учасники заходу отримали подарунки від поліцейських і представників КМЄС.

Відділ комунікації поліції Харківської області