Вчителі Харківщини отримали премію Global Teacher Prize Ukraine

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Освітня національна премія Global Teacher Prize Ukraine, яку з 2017 року організовує громадська спілка «Освіторія», оголосила десятку найкращих учителів країни. До списку потрапили освітяни з різних міст та областей України, зокрема і харків’янки: учителька української мови та літератури Юлія Должанська; учителька зарубіжної літератури, української мови та літератури Лідія Насонова.

Найкращого педагога країни Global Teacher Prize Ukraine урочисто оголосять у Міжнародний день учителя, 2 жовтня. Окрім того, оберуть найкращих учителів громадянської освіти, хімії, фізкультури, відзначать учителя-новатора та учителя-ровесника Незалежності, а в номінації «Вибір серцем» — педагога, що працює в лікарні або навчає дітей з особливими освітніми потребами, а також  вчителя-волонтера, який працює в школі на лінії розмежування на сході України. До того ж цьогоріч уперше нагородять учителя прифронтової зони у спеціальній номінації.

«Переможець отримає 250 000 гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток та підтримку реалізації власних освітніх проєктів від ГО «Освіторія», – зазначили в МОН.

Нагадаємо, стартував захід 25 березня.

Детальніше про перебіг Global Teacher Prize Ukraine – на офіційній Фейсбук-сторінці.

Довідка. Global Teacher Prize — це світова щорічна «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована арабським підприємцем та філантропом Санні Варкі у 2014 році.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація