Маршрутки подорожчали

Сьогодні проїзд у маршрутках подорожчав у півтори рази. Чи означатиме це покращення обслуговування?

Сьогодні проїзд у лозівських маршрутках подорожчав у півтори рази. Найдешевший тариф — по місту — становить 2 гривні замість однієї гривні 25 копійок. Міськвиконкомівці запевняють, що поставили перед перевізниками завдання: після подорожчання зробити пасажирські перевезення кращими.

 

Сьогодні вранці маршрутки вийшли на лінії з новими цінниками. Водії говорять, пасажирів нова ціна трохи налякала. Проте на рішення більшості пасажирів — їхати чи йти пішки — подорожчання не вплинуло. У годину пік на зупинках так само було людно.

Найбільше подорожчання має вплинути на якість пасажирських перевезень, запевняють у міськвиконкомі. Перед перевізниками поставили кілька завдань: оновити рухомий склад більшими автобусами, навчити водіїв коректності, возити усі категорії пільговиків безкоштовно і без обмежень.

Регулюванню підлягає й інше питання: сумлінність виконання усіх рейсів — на це до редакції неодноразово скаржилися лозівчани. Особливо ранкових та вечірніх. У середу телеканал “Сігма” перевірив, чи справді лозівчан з вечірньої електрички зустрічає чергова маршрутка. З 21:35 до 22:05 до зупинки “Центральний ринок” не підійшов жодний автобус.

Такою ситуація була за день до подорожчання. Чи зміниться вона після подорожчання, вже сьогодні ввечері перевірять лозівські студенти.