Домашня сторінка / Новини / Лозівські бродячі собаки відчувають весну

Лозівські бродячі собаки відчувають весну

Тварини стали більш агресивними. Їх зграї все частіше нападають на людей.

Собаки стали більш агресивними. Їх зграї все частіше нападають на людей. Знавці тварин пояснюють: поведінка собак сезонна, передвесняна. Жителям міста від цього не легше.

 

Жителі Циганського регулярно потерпають від бродячих собак. Тварини крадуть з дворів курок, гусей, нападають на людей.

Регулює кількість бродячих собак підприємство «Комсервіс». Головні труднощі, з якими стикаються комунальники – постійна міграція собак і людська жалість. Досвід показує: собак багато там, де їх годують.

Бродячих собак комунальники відстрілюють сучасним шприцеметом. За минулий рік вони приспали близько 400 тварин. У «Комсервісі» кажуть: це досить багато, але вони не ставлять собі за мету позбавитися від усіх собак. За словами Сергія Шевченка, директора підприємства, це – звичайне санітарне регулювання кількості бродячих собак.

Коштує таке регулювання недешево. Три виїзди обходяться «Комсервісу» у 1000 гривень. Результат: бездомних тварин меншає на два десятки. Незважаючи на великі суми, у міськвиконкомі запевняють: до середини весни проблему мають вирішити.

Якщо бродячі собаки заважають вам нормально жити, комунальники радять звертатися до Управління житлово-комунального господарства та повідомляти про місця їхнього скупчення.,

0