Лозівські бродячі собаки відчувають весну

Тварини стали більш агресивними. Їх зграї все частіше нападають на людей.

Собаки стали більш агресивними. Їх зграї все частіше нападають на людей. Знавці тварин пояснюють: поведінка собак сезонна, передвесняна. Жителям міста від цього не легше.

 

Жителі Циганського регулярно потерпають від бродячих собак. Тварини крадуть з дворів курок, гусей, нападають на людей.

Регулює кількість бродячих собак підприємство «Комсервіс». Головні труднощі, з якими стикаються комунальники – постійна міграція собак і людська жалість. Досвід показує: собак багато там, де їх годують.

Бродячих собак комунальники відстрілюють сучасним шприцеметом. За минулий рік вони приспали близько 400 тварин. У «Комсервісі» кажуть: це досить багато, але вони не ставлять собі за мету позбавитися від усіх собак. За словами Сергія Шевченка, директора підприємства, це – звичайне санітарне регулювання кількості бродячих собак.

Коштує таке регулювання недешево. Три виїзди обходяться «Комсервісу» у 1000 гривень. Результат: бездомних тварин меншає на два десятки. Незважаючи на великі суми, у міськвиконкомі запевняють: до середини весни проблему мають вирішити.

Якщо бродячі собаки заважають вам нормально жити, комунальники радять звертатися до Управління житлово-комунального господарства та повідомляти про місця їхнього скупчення.,