У Царедарівці люди не можуть порозумітися з газовиками

За словами людей, у Царедарівці вимкнули газ і вмикають тільки після проведення технічного обслуговування та складання акту про це.

 «Перекрили людям газ, а тепер треба скласти угоду і договір і платить… ну вобщем ще менше 700 ніхто не платив за обслуговування  печки там, чи ще щось. За те, шо качають там мені у хату газ. Я кажу, так давайте відрами носити, чи шо», – Любов Шмигаренко, жителька Царедарівського старостинського округу.
«Технічне обслуговування нашої плити, нашого котла, яким ми не користуємся вже года два. Потому шо, самі понімаєте, ми дровами всі топим, всі вже перейшли. Пічки переключили, котли поставили на дров’яні, все уце. Ми газом практічески… Токо пєчки», – Світлана Петренко голова ініціативної групи від Царедарівського старостинського округу.

Обурені селяни говорять, їх змушують нібито добровільно звертатися за послугою.

«І ще. Заставляють писати заяву, що ти якби добровільно. Що я прошу вас прийти до мене, провести технічне обслуговування цього всього газового оборудованія . Подождить, я вас не прошу заву, навіщо це все? А якщо я не пишу цієї заяви – вони мені не дають договір і вони мені не підключать газ бо не зможуть акт зробити без ційого договора. А без цієї заяви моєї добровольної – мені тоже нічого його… І шо нам робить», – Надія Котяй, жителька Царедарівського старостинського округу.

З такою ж проблемою зіштовхнулись і жителі Хлабної. Усі разом люди звернулися до Губернатора Харківщини Юлії Світличної, коли вона зустрічалася з громадою Нової Іванівки. Царедарівці розповіли, такі проблеми з газовиками тільки в нашій області. Така ж ситуація була і у Чернігівському розповів міськголова Сергій Зеленський.

«В Черніговскому була перва ситуация, Я з Перепелицею розмовляв, це відділення Красноградське, Звернулися на «Облгаз», на сьогоднішній день  більше місяця відповіді немає. Тоєсть, вони мотівірують на словах тим, шо тариф не йшов в обслуговування, як раніше було. І таким чином питаються людей насильно заставить їм заплатить дєньги», – Сергій Зеленський Лозівський міський голова.

Юлія Світлична взяла у людей документи та данні і обіцяла розібратись у ситуації.

«Не наша структура, але ми візьмемо. І я попрошу прокуратуру також розібратися. Якщо потрібне буде звернутися до Кабінету Міністрів України, ми напишемо листа, звичайно», – Юлія Світлична, голова Харківської обласної державної адміністрації.

Редакція телекомпанії протягом робочого дня 9 липня намагалась зв’язатись з представниками Лозівської фйілії Харківгазу, але за всіма контактиними номерами вказаними на їхньому сайті, ніхто не відповідав.

9 коментарів

 1. подавіться своїм газом

  Пропоную ТРК Сігмі рано вранці поїхати до Лозівської філії та показати по ТБ черги, щоб попасти на прийом до газового панства. Чекати приходиться з самого ранку до моменту, коли газовому панству пора додомку. Буває так, що людина, відстоявши цілий день, так до панства й не попаде. На другий день знову нова черга. Це ще не все. Відстоявши цілий день, Вам дадуть квитанцію на сплату та перелік документів, які потрібно наступного разу, відстоявши таку саму чергу, принести цьому самому панству. Назовіть ці є ще у світі такі довбані правила та відношення до споживача, який платить гроші? Відповім – немає такого у світі.

  • та вже подавилися

   Так і це ще не все.
   Після відстоювання у черзі для здачі документів, ви ще будете пару днів чекати, поки пан “монтьор” вияве бажання заїхати до Вас та зняти пломбу. Так і це ще не все. Чекати Ви будете цілий день.

   • оптимист

    Хотя… ни лучше ни хуже.
    Назовите контору, в которой к посетителям относятся по другому.

 2. Сигма может приехать к руководителю Лозовских газовиков, если не может дозвониться. Свитличная, Чернов, мер Зеленский прекрасно знают, что у всех этих людей есть договора действующие до конца года в которых плата за обслуживание трубы и приборов внутри дома не предусмотрена. Этот договор есть в свободном доступе ПОСТАНОВА НКРЕКП 2500 ВІД 30 09 2015. К Сергею Зеленскому люди обращались, он изображает из себя дурачка ,типа надо разобраться в проблеме. А должен был созвать внеочередную сессию, принять решение о подаче газа согласно действующих договоров, а также на законных основаниях привлечь к уголовной ответственности лиц которые дают указание не подавать газ.

 3. Газ в Цередаровке подали всем, в т. ч. людям которые отказались заключать новые, кабальные договора. Лозовской район Харьковской области- это единственное место на Украине, где работают платные печники и пытаются навязать обслуживание котлов и газовых печек за дополнительную плату. В Сумской, Полтавской, Днепропетровской областях люди платят по счетчику и все. Это потому- что работает связка Чернов-Зеленский был выбран Лозовской район. Комсомолец поставили раком, там вольных людей нет и рабы Зеленского быстренько подписали кабальные договора. А вот в Цередаровке вольные люди нашлись и ограбление ,,найбільшої громади в Україні,, временно приостановлено. Если Чернов и Зеленский (Сергей) останутся при власти, то эксперимент будет продолжен после выборов. Обратите внимание, людей по беспределу лишили газа ,а уголовное дело не возбуждено. При этом в горсовете полно юристов и начальник милицыи депутат у Зеленского. Так что думайте за кого НЕ голосовать.

  • вечный селянын

   Я так понимаю, что договора все равно заключать нужно, так как стоимость газа и стоимость обслуживания сетей разделили, а обслуживать сети могут лицензированные предприятия/фирмы. Не вопрос заключить договор, вопрос в скотском отношении к потребителям. Что мешает приехать (все равно едут) подписать у человека договор, оставить ему один экз., проверить сети и выдать квитанцию на оплату? Тут правда сразу вопрос возник, а что такого очень трудоемкого и заумного делают при посещении, что платить нужно не одну сотню грн. за одну точку??

   • глав.бух всех глав.бухов

    Как за что платить?
    Узнай месячный фонд зарплаты Лозовской кучки газовиков и Красноградской филии, так еще и маловато будет.

   • Если хотите изменить условия договора ,то да. До конца года у Вас есть действующий договор, в котором кроме оплаты по счетчику других платежей не предусмотрено.

 4. То что происходит с газом в Лозовском районе, больше нет нигде по всей Украине. Согласно Гражданскому кодексу газовики могут предложить изменить условия договора. А вот потребитель может не согласиться, и тогда действует тот договор который подписан ранее. При этом газ должен подаваться СОГЛАСНО ЗАКОНУ. А Зеленский жует сопли, у него с газом как и у Чернова проблем нет. Думаю эти твари в доле. И услуги печников только в Лозовой платные, в других регионах печники денег не берут.