Поласували млинцями та встановили новий рекорд: у Лозовій відзначили свято Колодія

Лозівчани 29 лютого проводжали зиму. На площі біля Палацу культури для містян влаштували народні гуляння.

Усі охочі на площі могли самі приготувати млинці та поласувати ними. Ненадовго побути кухарями наважувалися здебільшого діти. За кожні 5 хвилин біля плити потрібно було сплатити по 5 гривень.

Для лозівчан провели також лотерею. Усі бажаючі могли купити квиточки і виграти побутову техніку чи приємні невеликі презенти. Переможців лотереї обирали наприкінці свята.

Вперше цьогоріч влаштували конкурс-виставку опудал «Святкова Кострубонька». Їх для конкурсу підготували майстрині старостинських округів Лозівської тергромади. Тож, лозівчани охоче фотографувалися разом з яскравими учасницями.

На святі встановили новий рекорд Лозівщини. Виліпили найдовший лінивий вареник. З рекордсменом сфотографувалися на пам’ять. Потім смачного велетня, довжиною 28.5 метрів порізали на шматоки, зварили та пригощали усіх гостей свята.

Для малечі проводили різноманітні ігри та конкурси, дорослі ж у цей час могли поласувати шашликами, погрітися чаєм чи глінтвейном і придбати ексклюзивні вироби народних умільців Лозівщини.

Найсміливіші могли перевірити свої сили на стовпі Колодія. Цьогоріч з нього зняли чотири смачні подарунки. Чимало було тих, хто хотів стати переможцем, однак вдавалося це не усім. Чоловіки розповіли, усе через те, що стопв затовстий та дуже слизький.

Закінчилося свято спаленням опудала Кострубоньки.

Лозівчани зиму провели, однак хочуть, щоб у грудні вона знову повернулася – з морозами та снігом, все як треба. Жартували, що минулоріч відправили зиму десь дуже далеко, адже за три місяці справді морозно було лише кілька тижнів.

 

Один коментар

  1. Мне очень понравилось, было весело