Заклади культури та спорту Лозової отримають допомогу з області +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Заклади культури та спорту Лозової отримають допомогу з області +vd

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін пообіцяв закладам культури і спорту Лозової нове обладнання та костюми. Про це посадовець повідомив, коли приймав лозівчан 21 березня.

Директор Палацу культури Алла Михайлова попросила у Євгена Савіна найнеобхідніше – звукову апаратуру для проведення свят на вулиці. Нинішню придбали, коли Палац тільки починав працювати. Їй понад 20 років. Святкування Масляної Алла Михайлова називає останнім подихом вуличного звуку.  Більше народних гулянь у Лозовій може не бути.

Керівниця переконує, що апаратуру можна поміняти лише у комплексі. На усю систему необхідно щонайменше півмільйона гривень. Заступник губернатора пообіцяв Палацу максимум 100 тисяч гривень. Він запевнив, що цю суму отримати реальніше, аніж 500 тисяч.

Аби заклади мали гроші на поточні витрати, посадовець радив їхнім керівникам вчитись заробляти. До директора Палацу культури у Євгена Савіна питань не виникло. Його більше зацікавило управління ДЮСШ «Юністю».

Посадовець помітив у спортивній школі надто потужні лампи, які слід замінити на менш енерговитратні. Та інші недоліки. Він закликав більше економити. За приклад брав Свято-Смоленський храм. Той вразив Євгена Савіна красою і господарським підходом настоятеля отця Димитрія. Храм не має надходжень з бюджету, тому будівлю задля менших витрат опалюють не газом, а дровами.

Як ще мають заробляти гроші заклади культури та спорту, Євген Савін не розповів. Запевнив, що поділиться секретом з міським головою.

Лозовій заступник губернатора пообіцяв комплексний силовий тренажер для ДЮСШ «Локомотив», столи для настільного тенісу «Юності», 100 костюмів об’єднаному дитячому хору та піаніно Лозівській дитячій школі мистецтв №1. А ще фізкультурно-оздоровчий комплекс. Його мають завершити до грудня нинішнього року. Можливо, навіть з майданчиком для зимового хокею.

Євген Савін запевнив, до Дня Лозової, який святкують у вересні, свої зобов’язання виконає.

 

Анна Скрипник

 

{youtube}zRfqOyQBvuQ{/youtube}