Великдень: традиція чи наближення до Бога? – Новини Лозової – ТРК Сігма

Великдень: традиція чи наближення до Бога?

На Великдень Свято-Смоленський храм відвідали сотні лозівчан. Хтось прийшов за традицією, хтось – помолитись та очиститись

Для лозівчанина Андрія Нижника та його сім’ї Великдень – особливе свято, до якого родина  готується заздалегідь: дотримуються посту, ходять на богослужіння. У ніч на святу неділю Андрій разом із дружиною співають у церковному хорі.

Зуступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міськради Олександр Залізінський до церкви прийшов, а ось пост для нього видався поки що складним та непосильним завданням.

Не постував і лозівчанин Дмитро. Хлопець говорить, що компенсує це частими походами до церкви.

Частий гість у Святосмоленському і лозівчанин Борис Корінний. Чоловік допомагав у будівництві храму, підтверджуючи свою віру справами.

До церкви люди йдуть, аби підтримати традицію, яку започаткували ще наші прадіди, говорить мешканець міста Віктор Телятник. Чоловік не зізнався ні у тому, чи постував, ні у тому, чи причащався. Каже, що це – лише його особиста справа, яку він не бажає виносити на показ.

Приходить людина за звичкою чи за покликом серця, дізнатись під силу тільки Богу, розповідає настоятель Свято-Смоленського храму отець Михайло. Те, що люди все таки тягнутися до Бога і йдуть хоча б просвятити Великодні кошики, – вже добре, вважає він.