Парки після свят: знову у смітті

Великодні вихідні звели нанівець зусилля підприємств та організацій Лозової, які вичистили парки і сквери міста

Два тижні прибирали, і за одне свято засмітили. Великодні вихідні звели нанівець усі зусилля підприємств, установ та організацій Лозової, які напередодні світлої неділі вичистили парки і сквери міста. Найбільше від пікніків постраждали береги паркових водойм.

Понад три тисячі лозівчан кілька тижнів вичищали парк “Перемога”. Це співробітники підприємств, організацій і установ міста, а також діти — учні лозівських шкіл. Напередодні Великодня парк виглядав святково і охайно, говорять у жилкомгоспі. Але зараз — наче нічого цього й не було. Сміття у прохіднх місцях — наче й не прибирали. Хіба що листя сухого немає.

У парку “Дружба” – картина хіба що трохи краща. Горе-відпочивальники залишили свої сліди і тут, на свіжоприбраних берегах ставка. Депутати міськради прибрали ці схили буквально у четвер. Тепер їм образливо за знехтуваний труд.

Хоча на Великдень смітили всім миром — проте повторно загального прибирання вже не буде. Знищення слідів пікніків повністю лягає на плечі комунальників і бюджет міста. У яку суму це обійдеться — поки невідомо.