У Лозовій чоловік вбив бабусю через телевізор +vd

Лозівські міліціянти знайшли і затримали чоловіка, який у ніч на 20 жовтня до смерті забив стареньку лозівчанку. Вбивця зайшов до її хати через відчинені двері — бабуся не зачинилася на ніч.

37-річний лозівчанин позаздрився на бабусин телевізор. Його він побачив у вікно, коли проходив повз, пізніше розказав зловмисник слідству. У ніч на 20 жовтня чоловік прийшов, щоб обікрасти літню жінку.

“Як пояснює підозрюваний, саме тієї ночі він попрямував до домоволодіння для крадіжки речей. Його там побачила потерпіла, від якої він вирішив позбавитися, спричинивши їй тілесні ушкодження, несумісні з життям”, – розповів слідчий Лозівського міськвідділу міліції Олег Коляда.

На підозрюваного правоохоронці вийшли, коли відпрацьовували перекупників краденого. Він вже кілька разів сидів за крадіжки. Чоловік зізнався у вбивстві, а заразом написав явку з покутою ще на десяток злочинів, повідомляють у міліції.

Підозрюваному загрожує довічне ув’язнення. А міліція знову просить мешканців приватного сектору не залишати свої двері відчиненими.

Валерія Гецко

 

 

{youtube}wJGSK8oG3uM{/youtube}