Домашня сторінка / Новини / Бюджетникам Лозової до кінця тижня планують виплатити зарплату

Бюджетникам Лозової до кінця тижня планують виплатити зарплату

Держказначейство дало Лозовій дві позички, за рахунок яких місто віддасть бюджетникам всю зарплату жовтня і, частково, листопада, а також заплатить за вуличне освітлення.

Сьогодні Лозова має отримати короткострокову і середньострокову позики загальною сумою у 7,6 мільйони гривень. Про це напередодні, 26 листопада, повідомив мер міста Сергій Степанов під час зустрічі з журналістами. За його словами, гроші на зарплатні карти перераховуватимуть “завтра-післязавтра”.

“4,7 мільйони гривень виплатимо зарплати жовтня, 1 мільйон віддамо на енергоносії — для того, щоб ми були впевнені, що ми будемо на Новий рік зі світлом, з освітленням міським. Залишки цих сум (позик — ред.) підуть на аванс листопада. Ми заплатимо 1,9 мільйони, що становитиме 20% авансу листопада”, – пояснив розподіл коштів Сергій Степанов, Лозівський міський голова.

Середньострокову позичку — 2,3 мільйони гривень — повертати державі не доведеться, зауважив мер: ці кошти Мінфін зарахує як фінансову допомогу Лозовій на покриття бюджетного дефіциту.

Короткострокова позичка — 5,3 мільйони — це касовий розрив, тимчасова нестача коштів, яку місто компенсує швидко, пояснив Сергій Степанов.

Валерія Гецко

0