ЛКМЗ вибиратиметься з економічної кризи на тлі політичної, і це буде важко — Анатолій Гіршфельд +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

ЛКМЗ вибиратиметься з економічної кризи на тлі політичної, і це буде важко — Анатолій Гіршфельд +vd

Про свій погляд на роль Майданів в економічній ситуації в Україні та про своє бачення врегулювання конфлікту розповів народний депутат України Анатолій Гіршфельд під час візиту до Лозової 15 лютого.

 

На ЛКМЗ після півроку негативної динаміки відбувається певне пожвавлення виробництва. Сільгосптехніка, корпуси для БТРів і мости для Білорусі й Росії — це ті замовлення, над якими завод вже працює. Тривають переговори і з Харківським тракторним заводом про поставку лозівських мостів на його трактори. Тепер ХТЗ зацікавлений у співпраці з лозівським підприємством, переконаний народний депутат України від Партії регіонів Анатолій Гіршфельд.

“У нас почалися переговори з ХТЗ на тему, як відновити співробітництво з березня-квітня місяця. Я думаю, що керівництво ХТЗ стало розуміти, що конкурентноздатність трактора залежить від того, яка в нього трансмісія. Сьогодні багато дилерів незадоволені тим, що трактори, на яких вони працюють, з китайськими мостами без блокування диференціалів. Він виходить з ладу, на нього не можуть знайти запчастини, звертаються на завод, шукають уживані мости лозівського виробництва”, — говорить він.

На ситуацію на ЛКМЗ і перспективи підписання контракту з Харківським тракторним заводом Анатолій Гіршфельд, за його словами, дивиться зі стриманим оптимізмом. Але в цілому завод виходитиме з кризи важко, зазначив він.

“Ми важко будемо виходити після 2013 року, безумовно, і перший квартал непростий. І ось зараз відбивається дуже той самий Майдан — подивіться: усі вагонобудівні заводи України стоять. … Тобто, сьогодні інвестори вже бояться замовляти вагони на Україні. Лозівський ковальсько-механічний завод робив ковальської продукції близько 20 мільйонів гривень на місяць для вагонобудівних заводів”, – пояснює Анатолій Гіршфельд.

На переконання народного депутата, Україна стала заручником глобальних політичних процесів, причому у той період, коли у світі і всередині нашої держави спостерігається економічна криза. Зараз вихід з неї має бути пріоритетом номер один, вважає Анатолій Гіршфельд. Він говорить, що людям варто піти з вулиць, а політикам — діяти зважено і обдумано. Сам депутат готовий на розумний компроміс.

“Я прибічник того, щоб намітити дорожню карту, тобто, новий уряд — Президент про це говорив, — зміни до Конституції 2004 року і прозорі вибори Президента, які мають пройти у визначений термін”, – заявив народний депутат.

Анатолій Гіршфельд виступає проти поспішності у питанні Конституції. Говорить, процес триватиме не менше півроку, і кожна правка має бути ретельно пропрацьована, бо це — основний закон України. Тим часом займатися виведенням держави з економічної кризи повинен вже новий уряд.

Валерія Гецко

 

{youtube}49RfKd-ikjU{/youtube}