У пожежі загинув дідусь – Новини Лозової – ТРК Сігма

У пожежі загинув дідусь

Сьома смерть у пожежах з початку року на Лозівщині. 2 червня у власному будинку на вулиці Рози Люксембург згорів старенький дідусь.

До будинку на односторонці рятувальників викликали близько четвертої по обіді. Пожежу з вулиці помітила сусідка, яка поверталася додому.

 

Відповідно до записів чергового СДПЧ-24, рятувальники приїхали за 5 хвилин після виклику. На місці з’ясувалося: сил однієї бригади замало. Стихія захопила 50 квадратних метрів житла і вже буяла на крівлі. Як пізніше дійдуть висновку пожежні, вогонь хазяйнував у будинку приблизно з 11 ранку.

На допомогу першому відділенню приїхало друге. Рятувальники локалізували пожежу за 40 хвилин. Потрапити всередину довго було неможливо: в епіцентрі температура сягала 1000 градусів за Цельсієм, приміщення було сильно задимлене і сповнене гарячої пари. Але коли рятувальники потрапили у дальню кімнату, то знайшли на ліжку обгоріле тіло літнього чоловіка.

Загиблий був господарем будинку. За словами сусідів, старенький курив і періодично зловживав алкоголем. Він мешкав тут разом з дружиною. Обом було під 80 років.

Жінка у пожежі не постраждала, бо знаходилась на вулиці. Вона вогню, найшвидше, спочатку взагалі не помітила, а потім не зрозуміла, що відбувається — через хворобу, говорять сусіди, бабуся погано орієнтується у реальності.

За попередніми висновками рятувальників, до трагедії призвело куріння дідуся у ліжку.