Мер зустрівся з авилівчанами

Сергій Степанов розповів, що робить влада, аби покращити життя. А люди напряму скаржилися меру на негаразди.

З мешканцями Авилівки зустрівся Лозівський міський голова Сергій Степанов. У вівторок на сході він розповів людям, що робить влада, аби покращити їхнє життя. А люди отримали можливість напряму поскаржитися меру на свої і громадські негаразди.

 

Забутими і непотрібними владі багато років вважали себе мешканці Авилівки. Тож коли громадські організації ініціювали схід за участю нового міського голови Сергія Степанова, на нього прийшли люди з усіх куточків цієї частини Лозової. Біля восьмої школи зібралися більше 120 авилівчан.

Мер розповів: бюджет міста, хоч і дефіцитний, проте потроху перевиконується, на ремонт доріг область дала рекордну суму — 7 мільйонів, будівництво дитсадка на Авилівці продовжиться наступного року, а шляхопровід біля вокзалу відремонтують вже через кілька місяців.

Сергій Степанов нагадав, що для приватного сектору вирішили наболіле питання зі стоками — тепер лозівчани сплачуватимуть за фактичний їх обсяг. З неприємних для людей новин обговорювали ліквідацію водорозбірних колонок. Люди проти, бо проводити воду у двір дорого, але влада стояла на своєму: іншого способу боротьби з розкраданням води з колонок немає. Крім цього, питань у людей було чимало: і доля клубу будівельників, і взаємини з дільничними, і відсутність світла, і багато ще інших.

На частину з цих питань люди відповіді отримали одразу, на частину — ні. Проте Сергій Степанов запевнив: усі озвучені проблеми запротокольовані і взяті на контроль. Для мера жива зустріч з авилівчанами — один з моментів відновлення зв’язку і довіри між людьми та владою.

По завершенні загального сходу авилівчани оточили міського голову, щоб поспілкуватися тісніше. Бачити мера на таких зустрічах люди хочуть частіше. Щоправда, з обмовкою: сходи мають давати результат.