Домашня сторінка / Новини / Сергій Зеленський про тариф на воду: до Нового року змін не буде, а потім – подивимось +vd

Сергій Зеленський про тариф на воду: до Нового року змін не буде, а потім – подивимось +vd

12 листопада мер Лозової Сергій Зеленський був з робочим візитом у Києві, у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Там міськголова обговорював питання недопущення підвищення тарифів на воду.

Результати поїздки прокоментував наступним чином :

«Ми на сьогоднішній день займаємося цією проблемою. До Нового року поки ніяких змін не буде, а потім буде видно. На слідуючій неділі заїжджають, як я вже говорив, сюди фірма, яка буде робити аудит всього ЖКГ, включаючи водопровідне господарство. Після проведення енергетичного аудиту ми зробимо відповідні висновки. Вже сьогодні видно, що не тільки в теплових мережах, а також у водоканалізаційному підприємстві, де ми зараз знаходимось, виникли великі проблеми, у зв’язку з тривалістю часу утримання водопроводів і каналізації. Будемо максимально приділяти увагу для того, щоб максимально модернізувати підприємство, щоб якість води підвищити, і щоб не підвищувався тариф».

               {youtube}QSLbHxQ9Phk{/youtube}

From a long time, Batman pretty much "rised" yet again thanks richard mille replica to the successfull director Christopher Nolan producing the particular Power Comic's legandary persona well-liked once more.