Відновлення дендропарку «Дружба» триває

Працівники від центру зайнятості почистили більшу частину парку, а комунальники вивозять останні машини мулу.

Працівниця від центру зайнятості Тамара Кноблах згадує, як водила у парк «Дружба» свою ще маленьку донечку. Жінка з гордістю чистить територію парку від порослі, обіцяє, що їхня бригада обов’язково приведе «Дружбу» до ладу.

 

У тому, що парк довгий час не чистили, є і свій позитив. Тут розвелися звірята – миші, їжачки, вужі. Нещодавно в об’єктив фотоапарату працівників потрапила білка.

Люди, що прибирають парк, кажуть: робота не з легких. Прикро бачити нове сміття на вже почищених територіях.

Після того, як «Дружбу» приберуть, міське управління житлово-комунального господарста обіцяє, що чистоту там будуть підтримувати. Комунальники замовили проект управління парком. Начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Костюк каже, що після отримання потрібної документації у «Дружбі» буде прописаний штат, який надалі і буде обслуговувати парк.

Ставок у дендропарку чистять від сміття та мулу. Нашарування бруду місцями сягає  2 метрів. Більшу його частину вже вивезли. Дно ставка обіцяють вирівняти. Через три дні комунальники планують повністю закінчити чищення водоймища.

А ще восени у «Дружбі» планують висадити молоді дерева на заміну спиляному сухостою. Після закінчення робіт з очищення парк розіб’ють на зони – для дітей, для відпочинку та занять спортом.

Дар’я Олійник