У Лозівській філії ХАДТ посвятили абітурієнтів у студенти – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозівській філії ХАДТ посвятили абітурієнтів у студенти

Посвята проходила 1 вересня. Від педагогів новачкам дісталися побажання, а від старшокурсників – поради.

Бойове хрещення абітурієнти проходили 1-го вересня на урочистій лінійці. Від педагогів новачкам дісталися побажання, а від старшокурсників – поради.

Урочиста лінійка почалася виходом першокурсників. Їх зустріли оплесками. Всього до технікуму вступили близько 200 чоловік. Більшість з них прийшли після 9 класу. Серед першокурсників багато іногородніх. Є навіть з Одеси та Маріуполя. Однак через велику кількість немісцевих кімнат у гуртожитку вистачить тільки 70% студентів.

Першокурсниця Марія Попова не захотіла сидіти у школі до 11 класу, тому після 9-го вступила до технікуму. Дівчина пішла на технолога. Марія говорить, що вже відчуває себе справжньою студенткою.

На лінійці першокурсників вітали педагоги, батьки, гості з Лозівського ковальсько-механічного заводу та представник першого випуску технікуму – Сергій Гранкін. Нині він начальник управління економіки Лозівської міськради. Від старшокурсників новачки отримали коровай і корисні поради – не хвилюватися на сесії та товаришувати з вчителями.

Для того, щоб першокурсники відчули себе справжніми студентами, їм вручили одні на всіх символічні залікову книжку та студентський квиток. Справжні документи студенти отримають пізніше.

Закінчилась лінійка найцікавішим: на мотоциклі ввезли прапор технікуму, запустили у небо голубів та повітряні кульки.

Ірина Лєушканова