Лозівські майстри та творчі колективи поїдуть на «Печенізьке поле» – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські майстри та творчі колективи поїдуть на «Печенізьке поле»

Лозівський відділ культури вирішив масштабно представити Лозову на етнофестивалі «Печенізьке поле».

Минулого року у етнофестивалі «Печенізьке поле» брав участь лише один лозівчанин, майстер лозоплетіння Дмитро Шкуренко. Цьогоріч лозівський відділ культури вирішив масштабно представити Лозову.

Зараз повним ходом йде підготовка. На сцені Лозівського училища культури та мистецтв  репетирує ансамбль пісні і танцю «Сузір’я». Ці хлопці та дівчата виступатимуть на головній сцені «Печенізького поля».

Начальник відділу культури Галина Рукавицина розповідає, що на етнофестивалі працюватиме 7 виставково-розважальних майданчиків, і у п’яти з них братиме участь наше місто.

Найчарівніша лозівчанка позмагається за звання «Печенізької красуні». Кулінари Лозівського професійного ліцею представлять свій витвір на пиріжковому ярмарку. Печенізьке місто майстрів поповниться виробами лозівських умільців. Їх працівники культури пригледіли на ярмарку до Дня Незалежності.

Свої вміння гостям зі всієї Слобажанщини, які приїдуть на «Печенізьке поле», лозівські майстри та колективи покажуть вже цієї суботи, 10 вересня.

Ірина Лєушканова