ЛКМЗ більше ніж удвічі наростив об’єми виробництва

Напередодні Дня машинобудівника гендиректор ЛКМЗ Василь Черномаз підбив підсумки роботи підприємства за 8 місяців.

 

 

Своє професійне свято – День машинобудівника – у цьому році Лозівський ковальсько-механічний завод зустрічає напруженою роботою. Як розповів напередодні генеральний директор ЛКМЗ Василь Черномаз, підприємство працює у 3 зміни і навіть у вихідні. Такий щільний графік викликаний необхідністю втримати завод на гідному конкурентоспроможному рівні.

За останній час у ЛКМЗ склалося стабільне коло замовників. Це заводи України, Білорусії, Росії. Однак за своїх покупців підприємству доводиться боротися. Основний конкурент – Китай. Сьогодні навіть Харківський тракторний завод частково закуповує мости китайського виробництва, бо вони  дешевші. Василь Черномаз каже, китайські заводи у більш виграшному положенні, бо мають сильну підтримку власного уряду.

На питання про взаємини українського виробника з українським урядом, Василь Черномаз відповів: «Без коментарів». Перемагати конкурентів доводиться самотужки, зменшуючи собівартість продукції.

Знижувати собівартість продукції ЛКМЗ може тільки за рахунок збільшення об’ємів виробництва. Сьогодні підприємство береться за будь-які серйозні замовлення. Це дає свої результати.  За останні 8 місяців, порівняно з минулим роком, об’єми виробництва  виросли  більш ніж у 2 рази.

Генеральний директор ЛКМЗ говорить, що такі темпи виробництва зберігатимуться і надалі. Тож підписувати наказ про скорочення робочого тижня взимку Василь Черномаз не збирається, обіцяє, що роботою будуть завантажені усі. Особливі надії покладає на виробництво сільгосптехніки.

Інна Воробйова