У Лозовій стартував розважальний проект «Время танцевать»

Під час першого туру, який розпочався 22 жовтня у міському Палаці культури, учасники шоу виконували вальс.

 

 

У міському Палаці культури стартував новий розважальний проект «Время танцевать». 22 жовтня пройшов його перший тур. Пари виконували вальс. У шоу беруть участь танцювальні дуети, які складаються з відомих лозівчан та їхніх партнерів-хореографів. Учасників оцінює найдосвідченіше журі. У першому турі бали судді поки що не ставили, лише вказували на помилки.

Місяці виснажливих тренувань – і ось він, довгоочікуваний вечір першого виступу. Учасники проекту неабияк хвилюються. Кажуть, немов на першій сесії в університеті: як себе заявиш, так тебе і сприйматимуть.

Організатор проекту Алла Михайлова з усіх сил намагається заспокоїти танцюристів. Вона знає, що усі вони без виключення заслуговують на найкращі відгуки журі.

Побачивши перші виступи, судді проекту не стримують свого захоплення і хореографічною підготовкою учасників, і їхнім артистичним вмінням. Однак свої солодкі відгуки журі все-таки дещо підсолює: то одяг не танцювальний, то босоногість партнерки у вальсі дивує, то підтримки слабкі.

Учасники проекту, не знаючи ще усіх тонкощів танцювальної справи, зі сказаним членами журі повністю погоджуються. А ось їхні досвідчені партнери-хореографи мають що заперечити своїм старшим колегам.

Журі конкурсу особливо прискіпливо оцінювало виступи учасників, які вже мали танцювальний досвід. Від них очікували більшого, та й судили їх суворіше. Учасники не погоджувалися з таким ставленням до себе, адже, частіше за все, вони займалися не бальними, а народними танцями, та ще й ніколи не працювали у парі. А саме від злагодженої роботи партнерки та партнера залежить 90% успіху танцювального номеру.

Коли усі пари виступили, їх запросили взяти участь у розіграші танців на наступний тур. У ньому учасники виконуватимуть обов’язковий танець ча-чу та народний танок. Країну, якій буде присвячений другий номер, учасники і обирали. Не всі залишились задоволеними своїм сліпим вибором. Однак конкурсанти були раді з того, що перший виступ пройшов цілком успішно.

Далі на них чекає справжня боротьба. Судді зі всієї України визначатимуть найслабших учасників, і ті залишатимуть проект.

Анна Скрипник