На Лозівщині визначили кращі сільські ради +vd

 

Переможців нагороджували у День місцевого самоврядування, 7 грудня, у районному Будинку культури.

На Лозівщині визначили переможців у конкурсі «Краща сільська, селищна рада».  Їх нагороджували у День місцевого самоврядування, 7 грудня, у районному Будинку культури. З нагоди свята відзначили також зразкових працівників сіл та селищ.

У День місцевого самоврядування керівники Лозівщини зазначили, що за рік у владі районні обранці спрацювалися. Депутати, голови сіл та селищ довели це вмінням порозумітися у складних ситуаціях.

Тісна співпраця районних обранців необхідна особливо зараз напередодні адміністративної реформи. Дякуючи їй, органи місцевого самоврядування менше залежатимуть від Києва. Вони отримають більше повноважень. Голова Лозівської районної державної адміністрації Богдан Рева зазначив, що за таких умов усім доведеться добре попрацювати, щоб скоріше все це втілити у життя.

Богдан Рева також назвав ті сільські ради, де вже у цьому році багато і добре працювали. Перше місце у конкурсі «Краща сільська, селищна рада» посіла Перемога. Селищній раді подарували комп’ютер. Друге місце присудили Надеждівській сільській раді. Її працівники отримали музичний центр. Третя ж сходинка у Комсомольської. Ця рада тепер матиме нове світлове обладнання.

Услід за нагородженням відзначили кращих районних депутатів, голів та працівників рад. Поздоровили загалом усіх представників сіл та селищ району.

 

Анна Скрипник

 

{flv}09_12_2011_ konkyrs{/flv}