Через відкриття мосту у Лозовій змінять автобусні маршрути +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Через відкриття мосту у Лозовій змінять автобусні маршрути +vd

 

Міст біля вокзалу відкрили, але маршрути автобусів, які ходять в об’їзд, змінять лише за місяць.

Міст біля вокзалу відкрили, але змінювати маршрути автобусів, які ходять в об’їзд, почнуть лише за місяць. Про це на зібранні квартальних у четвер, 5 січня, повідомив начальник міського управління економіки Сергій Гранкін.

Перший на черзі — панютинський напрямок. За нього відповідає Харківська облдержадміністрація. Туди лозівська влада вже направила листа з проханням переглянути маршрути. За словами Сергія Гранкіна, в області мають прийняти відповідні рішення, внести правки в паспорти маршрутів. Це має бути зроблено орієнтовно до кінця січня.

У планах міської влади пустити через міст також авилівський маршрут №4. Якщо це зроблять, проїзд на ньому подешевшає, заявив Сергій Гранкін. Також планується відновити колишнє “Кільце-3”, яке ходило через центр, сахалін, Авилівку і через міст — знову в центр. Про це попросили квартальні.

Зараз управління економіки збирає пропозиції від лозівчан, які зміни у міському пасажирському сполученні їм найбільше потрібні. Пропозиції можна передавати письмово у міськвиконком, через квартальних або депутатів. Після цього виправлятимуть паспорти існуючих маршрутів, можливо, розроблятимуть нові, узгоджуватимуть їх зі службами та обиратимуть перевізників. Тільки після цього діятиме нова маршрутна мережа.

З пропозиціями щодо змін у русі автобусів треба поквапитися: оновити схему їхнього руху міськвиконком хоче до кінця січня.

Валерія Гецко

 

{flv}6_01_2012 kvartalnie{/flv}