У Лозовій вирізали стічні труби +vd

У п’ятиповерхівці на 1 мікрорайоні вкрали шматок стічної труби. Мешканці помітили пропажу та викликали комунальників.

Шукачі металобрухту вирізають каналізацію. Такі крадіжки почастішали.

 

11 січня у п’ятиповерхівці на 1 м-ні вкрали шматок стічної труби. Мешканці одразу помітили пропажу та викликали комунальників. Ті вже наступного дня взялися за роботу.

Коли мешканці 25 будинку дізналися про крадіжку, то пригадали, останнім часом з їхнього підвалу долинали дивні звуки. Люди думали, бешкетують дворові собаки або кішки.

Тепер люди розуміють, зловмисники готувалися до крадіжки. Вкрадені 4 метри стічної труби збагатили їх на 100 грн. Комунальники ж витратили втричі більше.

Вже ранком наступного дня слюсарі почали встановлювати нові пластикові труби. Кажуть, каналізація у багатоповерхівках, особливо на 1 та 2 мікрорайонах, стара, тому розкрадати її не складно. Вдарив чимось важким по потрісканому чавуну — і металеву здобич можна забирати.

Це вже третій подібний випадок. Будинки, у яких крали труби, знаходяться поряд. Слюсарі припускають, зловмисники живуть неподалік від місць крадіжок. Однак як протидіяти шахраям, комунальники не знають. Проти лому, кажуть, немає прийому. Які замки не вішай на дверях у підвали, їх все одно відкривають.

Анна Скрипник

 

{flv}13_02_2012_trybu{/flv}