Домашня сторінка / Блоги / Лозівська ОДПІ інформує / Платник єдиного податку та електронні кошти

Платник єдиного податку та електронні кошти

Платник єдиного податку та електронні кошти

Чи можуть платники єдиного податку другої групи отримувати оплату за свої послуги електронними коштами?

Згідно вимог п.291.6  Податкового кодексу розрахунки з платниками єдиного податку можуть здійснюватися готівковими або безготівковими коштами на розрахунковий рахунок підприємця.

Електронні кошти (Яндекс Кошти, Webmoney та ін.) ні до тих, ні до інших не відносяться. Тому платники, які застосовують спрощену систему не мають права приймати оплату за свої послуги чи проданий товар електронними коштами.

У разі укладення договору з банком про отримання електронних коштів від клієнтів такого підприємця і переведення їх на його розрахунковий рахунок, варіант розрахунків електронними коштами можливий.

Крім того, якщо інтернет-магазин – платник єдиного податку, відправляє свій товар в інше місто поштовою службою і доручає їй отримати кошти від свого покупця готівкою, а потім перерахувати магазину на розрахунковий рахунок – така форма оплати також можлива.

 

0