Як стати консультантом в компанії Avon

Ставши консультантом компанії Avon, ви отримаєте можливість не тільки отримувати дохід, а й купувати косметику з великою знижкою для себе і своїх близьких.

Переваг роботи представником компанії «Ейвон» чимало. Крім того, що вам буде завжди доступний свіжий каталог косметики високої якості, ви зможете отримувати продукцію фірми за вигідною ціною. Що стосується доходу, при бажанні і старанні ви зможете забезпечити стабільний заробіток для себе, просто консультуючи своїх знайомих, рідних, друзів і сусідів.

Ще одним очевидним плюсом роботи в фірмі Avon є вільний графік. Ви зможете присвячувати консультування клієнтів стільки часу, скільки захочете. Щоб вам було простіше просувати продукцію цієї косметичної компанії, ви пройдете навчання, на якому дізнаєтеся все про всі переваги товару, секрети успішних продажів і досвід колег.

Щоб стати консультантом Avon, вам необхідно пройти реєстрацію ейвон Україна. Зробити це можна на сайті компанії, через одного з його представників або в офісі фірми. Анкета, яку вам потрібно буде заповнити, містить дані про вашому паспорті та адресу проживання. Далі вам слід зробити своє перше замовлення в Ейвон.

Варто зазначити, що навчання в цій косметичної компанії можна проходити не тільки в офісах, але і на сайті. Можливість навчання онлайнсбережет ваш час і дозволить підлаштуватися під ваш звичайний графік. До того ж при необхідності потрібна інформація завжди буде у вашому доступі.

У компанії Avon ви можете зробити кар’єру. Після посади консультанта вас чекає наступний крок – позиція координатора. В цьому випадку ви будете не просто консультувати своїх клієнтів, але і допомагати іншим представникам, які увійдуть в дружний колектив компанії під вашим керівництвом. Звичайно, щоб перейти на цю позицію, потрібно досягти певного успіху на посаді консультанта.

Щоб показати відмінні результати, необхідний правильний настрій і вміння знаходити контакт з людьми. Якщо у вас не так багато знайомих, яких можна зацікавити косметичними засобами, прикрасами, предметами особистої гігієни або іншими товарами компанії Avon, ви можете не досягти хорошого обороту з продажу. Тому важлива висока ступінь комунікабельності, щоб вміти зацікавити навіть малознайомої людини. Також вам потрібно залишатися в позитивному настрої, вірити в те, що продукція, яку ви просуваєте, здатна принести задоволення споживачам, і в те, що ви можете досягти успіху.