Український ПЕН-клуб у рамках розпочатого проєкту «Незламні бібліотеки» відвідав Лозову 28 лютого. Це культурна й правозахисна організація, до якої входять українські письменники, журналісти, викладачі, культурні менеджери. Загалом, люди, які працюють зі словом та книжками, відзначила його директорка Тетяна Терен під зустрічі з читачами у Лозівській Юнацькій бібліотеці.
– Ми їздимо аби зустрічатися, слухати історії жителів Харківщини про їхнє життя під час війни. А також ми збираємо відео та фото матеріали, інтерв’ю для поширення за кордоном на всіх відомих майданчиках, щоб світ знав про ті злочини, які продовжує скоювати росія в нашій країні.
Разом з директоркою завітали: Максим Беспалов – український письменник та журналіст; Тетяна Власова – українська поетка і культурна менеджерка; Вадим Карп’як – журналіст, телеведучий каналу ICTV та Телемарафону; Оля Русіна українська письменниця, журналістка, перекладачка, авторка книжок для дітей та підлітків. Лозову також відвідали два французьких письменники: Анн Массар і Лорен Тієррі Дешан.
На зустрічі говорили про українську літературу, яка вона сьогодні, на які імена та твори звернути увагу, читали вірші.
На окремій локації з дітьми зустрічалася Оля Русіна, авторка книжок для дітей та підлітків. Для авторки малеча підготувала подарунки – малюнки за її книжкою «Тракторець, що тягне танк».
Гості поповнили фонд Публічної і Юнацької бібліотек книгами українською та англійською мовами. Їх збирають за підтримки іноземних партнерів, українських видавництв та небайдужих українців.
Відзначили, що бібліотеки Лозової дуже гарні й оснащені. А головне – заповнені читачами різного віку, які прагнуть читати українською, українських авторів, дізнаватися про свою культуру та історію.
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/07cb867adcbf0c4eebb761b63fe1b491.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/f0dafe2a015ae5183323e73fabb87434.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/77bb2b582b1dd4c81887c140b85e9d65.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/dd48801b7c35495ab2959334b076531c.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/7a7e9ee9033febb0a127166aa8b27844.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/079576183cdd171c49f4d107ce939484.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/e6df29054f81960d4f24b369b4089ad2.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/252d70e2ceab0ccccb49e61e15d8f266.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/520b46dd6065e0a45c777e8acb8f4521.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/f2d4814fa0af48ec3d661f78cebb3060.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/09c33345f9a4ad47389a1bfa74df15cc.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/5cc36d04371fd73d7b3c2fc23c858cef.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/358bc907311f926fd485b9658de40c02.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/89d16226f0a5a3f6d49a4f090a9580af.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/e903ced6723472d5c7b61127cc2b7b12.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/fe59de7cadfcebff2a81b1acea46af62.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/e9dd3e43ca0e764ff200467cf01077b8.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/d16999ae96697728301a5276d8656d60.jpg)