Шановні мешканці Лозівської міської територіальної громади!

sby 1       За інформацією Служби Безпеки України, розміщеної на її офіційному сайті https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-rozpochynaie-masshtabni-antyterorystychni-navchannia-na-kharkivshchyni

14 квітня Служба Безпеки України розпочало багатоетапні антитерористичні навчання на території Харківської області. Тренування проходитимуть до кінця травня по всій території Харківської області із зосередженням особливої уваги на прикордонних районах.

У навчаннях візьмуть участь підрозділи Служби безпеки України, Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби України, Військової служби правопорядку, Харківської обласної прокуратури та інші члени Координаційної групи Антитерористичного центру.

Навчання проходитимуть в умовах максимально наближених до реальних, у тому числі з використанням бойової вогнепальної зброї, військової техніки і радіотехнічних засобів.

У межах навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляду автомобільного транспорту. Тому Служба Безпеки України просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Служба Безпеки України гарантує, що тренування проходитимуть у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

Принагідно Служба Безпеки України закликає громадян бути пильними:

       «Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади і управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти до Управління СБУ в Харківській області за телефоном (057) 700-16-61, або іншим зручним способом, або на телефон довіри СБУ 0-800-501-482».

        Служба Безпеки України просить вибачення за тимчасові незручності і просить харків’ян та гостей області з розумінням поставитися до необхідності проведення антитерористичних тренувань».

 

Джерело: Лозівська міська рада