Юлія Світлична наголосила на особистій відповідальності правоохоронців за безпеку в області на травневі свята

25 квітня глава облдержадміністрації взяла участь у спільній розширеній нараді ХОДА та прокуратури Харківської області. Учасниками заходу стали представники правоохоронних органів регіону, СБУ та ДСНС.

 

«Сьогодні ми зібралися для координації дій щодо забезпечення безпеки та громадського порядку на території Харківської області під час святкових днів, – відзначила Юлія Світлична. – 1, 8, 9 травня та інші свята мають проходити безпечно. Свята – для людей, а для всіх керівників, правоохоронців і державних службовців – щоденна праця. Адже саме від вашої відповідальності, скоординованості та взаєморозуміння залежить, наскільки комфортно, безпечно та спокійно пройдуть ці свята на території області. Хочу попередити кожного про особисту відповідальність у цьому питанні».

Під час наради про посилення заходів безпеки та переведення особового складу в стан підвищеної готовності доповіли керівники всіх відповідних служб та правоохоронних органів регіону.

Окремим питанням, яке розглянули під час наради, стала пожежна безпека в області. Зокрема, начальник ГУ ДСНС України в Харківській області Олександр Волобуєв доповів про результати перевірок, які провели на об’єктах з масовим перебуванням людей (у тому числі торговельно-розважальних центрах та ринках регіону), а також про перевірки, які стартували в дитячих оздоровчих таборах.

Юлія Світлична наголосила на необхідності приділити підвищену увагу питанню безпеки дітей у таборах відпочинку. Вона також порушила питання безпеки та законності роботи АЗС у місті та області, акцентувавши на суспільному резонансі, який нещодавно викликав можливий виток газу з цистерни на АЗС у Київському районі міста Харків.

«Ніяких моментів, що пов’язані з незаконним розташуванням небезпечних для людей об’єктів, не може бути на території області, – підкреслила Юлія Світлична. – Я прошу ДСНС провести інвентаризацію подібних об’єктів, а прокуратуру та Службу безпеки – предметно розібратися в питанні і знайти винних».

Олександр Волобуєв запевнив голову ХОДА, що відповідна робота в регіоні розпочнеться вже з 26 квітня.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=p-2j5oyKPSw{/youtube}