Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа став віце-адміралом

В ОП натякнули, що Олексій Неїжпапа отримав підвищення «за блискучу операцію, про яку всі і так знають»

Командувач Військово-морських сил Збройних сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа став віце-адміралом. Відповідний указ президента Володимира Зеленського від 16 квітня, оприлюднений на сайті Офісу президента.

«Присвоїти військове звання віце-адмірала контр-адміралу Неїжпапі Олексію Леонідовичу – командувачу Військово-морських сил Збройних сил України», – йдеться в документі.

Своєю чергу радниця голови ОП Вікторія Страхова на своїй сторінці у Facebook уточнила, за що Зеленський підвищив Неїжпапу. Офіційно ж не повідомлялося про причину присвоєння звання віце-адмірала контрадміралу.

«Верховний Головнокомандувач Президент України Володимир Зеленський 16 квітня 2022 присвоїв звання віцеадмірала командувачу ВМС ЗСУ Олексію Леонідовичу Неїжпапі. Й усі знають, за яку блискавичну операцію! Наш справжній козак на воді!», – зазначила Страхова.

Вочевидь йдеться про затоплення флагмана Чорноморського флоту РФ крейсера «Москва».

Нагадаємо, 13 квітня стало відомо, що ЗСУ завдали ракетного удару по крейсеру «Москва». Після цього крейсер перекинувся і почав тонути. Пізніше Росія офіційно підтвердила його загибель, проте у міноборони Росії запевняли, що екіпаж крейсера був врятований. Пізніше стало відомо, що на борту російського крейсера «Москва» загинули понад 450 моряків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter