Освітян вакцинуватимуть «Пфайзером»: як записатися

Освітян вакцинуватимуть «Пфайзером»: як записатися
Після прибуття доз вакцини від коронавірусу Pfizer в Україні має початись вакцинація працівників освіти.

Про це повідомила пресслужба МОН.

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило алгоритм запису освітян на вакцинацію від коронавірусу.

Для того, щоб записатися на вакцинацію від коронавірусу, працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової передвищої та вищої освіти повинні звернутися до керівників закладів освіти.

Після цього керівники навчальних закладів мають сформувати списки охочих зробити щеплення та направити їх до місцевих органів управління освітою. Ці списки передають обласним департаментам освіти.

Департаменти освіти передають отримані від закладів освіти списки департаментам охорони здоров’я. А керівники закладів вищої освіти самі направляють списки до департаментів охорони здоров’я.

Потім регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до закладу освіти для вакцинації колективу.

Якщо список потрібно уточнити, то це необхідно зробити до першого приїзду мобільної бригади. Після першого приїзду мобільної бригади будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку

Вакцинація освітян почнеться з 24 травня.


8