“Голосують” посеред вулиці та без паспортів: Гайдай розповів про “референдум” на Луганщині

На території окупованої Луганської області окупаційна влада врахує і голоси реальних мешканців, і навіть тих, хто опинився на фронті чи у полоні. Крім того, працівники “комісій” намагаються усіма спосбами підвищити явку.

Про це повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай, пише ТСН.

“На фронті житель Алчевська, або вже в полоні, чи загинув – якимось чином проголосує. Можливо, й телепатично – голос врахують”, – зауважив Гайдай.

Працівники “виборчих комісій” в супроводі озброєних військовослужбовців Російської Федерації примушують жителів голосувати просто у їхніх квартирах чи будинках. Аби підвищити “явку”, людей зупиняють посеред вулиці. Ба більше – “віддати свій голос” можна і без паспорт.

Крім того, так званий вибрчком обдзвонюють місцевих мешканців і запрошують на “дільниці”. Працівникам підприємств у разі відмови погрожують звільненням.

“Знаходять навіть тих, хто виїхав на росію. “Запрошують” проголосувати й там”, – зауважив Гайдай.

Як повідомлялося, ватажки маріонткових “ЛДНР” та колаборанти на окупованих територіях Херсонської і Запорізької областей оголосили “референдуми”. Призначили їх на 23-27 вересня. Під час ранкового звернення Путін заявиви, що підтримує проведення псевдореферендумів. Мовляв, що жителі Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей нібито самі “виявили бажання визначати своє життя”.

Сьогодні, 09:40
Коментарів
0

218