Українці домоглися звільнення росіянки у Лондоні, яка хизувалася підтримкою Путіна на виборах

Назар Смик займається допомогою українській армії з Великої Британії

Українська діаспора у Великій Британії домоглася, щоб росіянку, яка підтримує режим Путіна, звільнили з роботи. Про це у вівторок, 19 березня, повідомив волонтер, що проживає у Лондоні, Назар Смик.

Юлія Воробйова працювала у престижному лондонському агентстві нерухомості Egre. Під час виборів президента у своїх соцмережах росіянка відкрито повідомляла про свою підтримку чинному президенту Владіміру Путіну. На це звернув увагу Назар Смик у своїх соцмережах, після чого українці у Великій Британії почали писати компанії повідомлення про настрої її працівників. Компанія не забарилась із реакцією і звільнила росіянку, яка підтримує режим диктатора, що розв’язав війну в Україні.

У неділю, 17 березня, українець Назар Смик оприлюднив у соцмережі X відео з чергою біля посольства РФ у Лондоні, яка сягає декілька тисяч росіян.

«Зазначу що більшість присутніх є опозиційними. Тим не менш питання, яке у мене виникає: а де багатотисячні мітинги у Лондоні проти Путіна і війни? Правильно, їх немає», – відзначив волонтер.

Також він опублікував фото росіянки Юлії Воробйової, яка відкрито голосує за Путіна, чим похвалилася у соцмережах. Вона написала, що західні медіа помиляються, коли вважають, що росіяни не голосують за Путіна.


Сторіс росіянки в Instagram, яка висловлює підтримку Путіну (скрін Назара Смика)

«А знаєте що буває з прихильниками війни? Юля у нас працює у британській компанії Egre.London. Покажемо Юлі, за що треба нести відповідальність», – написав український волонтер. Він звернув увагу менеджерам компанії на наративи її працівників, що підтримують режим диктатора.

Вже у вівторок, 19 березня Назар Смик повідомив, що росіянку звільнили і оприлюднив лист-відповідь компанії. «Наша компанія більше не співпрацює з Юлією. Ми хочемо прояснити, що компанія не схвалює, не підтримує і не толерує будь-які сентименти, що захищають насильство, агресію чи конфлікт. Ми чітко проти будь-якої форми війни чи військових дій, які спричиняють шкоду іншим», – зазначено у листі компанії Egre.


Лист роботодавця про звільнення росіянки

Нагадаємо, імітація чергового переобрання Владіміра Путіна президентом Росії відбулася 17 березня. Вибори пройшли з численними порушеннями, голосуванням «мертвих душ», фальсифікаціями та дільницями на окупованих українських територіях.

Назар Смик живе і працює у Лондоні. Він займається закупівлею техніки для допомоги українським військовим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *