На гонках «Формули-1» канадський пілот показав російському середній палець – відео

На гонках «Формули-1» канадський пілот показав російському середній палець - відео
Під час кваліфікаційної гонки Гран-прі Іспанії “Формули-1” стався інцидент – канадський гонщик обігнав російського і показав йому непристойний жест.
Відповідне відео з’явилося на YouTube-каналі “F1Wow”.

Канадський пілот команди “Астон Мартін” Ленс Стролла показав російському гонщику “Хааса” Микиті Мазепіну середній палець.

Переможцем Гран-прі Іспанії став британець Льюїс Гемілтон. Мазепін посів останнє місце і отримав штраф за блокування пілота “Макларена” Ландо Норріса.

Відомо, що російський гонщик є сином російського мільярдера Дмитра Мазепіна, який просуває свого сина в автоспорті.

Нагадаємо, Мазепін підписав контракт із “Хаасом” наприкінці 2020 року. Для Микити поточний сезон – дебютний у “Формулі-1”. У першій гонці сезону він зійшов з дистанції після аварії на першому колі. У другій і третій – фінішував останнім.

Цікаво, що росіянину вже радять покинути “Формулу-1”. Фінський коментатор Оссі Ойкарінен порекомендував йому переключити свою увагу на що-небудь інше.