Для України у війні скоро буде поворотний момент – Столтенберг

Генсекретар НАТО Єнс Столтенберг у четвер, 8 вересня, заявив, що на Україну та її союзників чекає “важка зима”, а у війні наближається “поворотний момент”.

У коментарі Associated Press на полях зустрічі в форматі Рамштайн Столтенберг сказав, що Київ і його союзники мають підготуватися до зими, бо Росія не має наміру відмовлятися від своєї мети захопити Україну, пише “НВ”.

За словами генсека Альянсу, війна в Україні наближається до поворотного моменту, російський наступ на Донбасі застопорився, а захисники України змогли завдати удару у відповідь і “відвоювати частину території”.

“Наближається зима, і на фронті в Україні зима буде тяжкою. Ми знаємо, що чисельність української армії зараз приблизно втричі більша, ніж минулої зими. Їм терміново потрібно більше зимової уніформи, генератори, які виробляють електрику, тепло, а також, звісно, намети та інші речі, які можуть допомогти їм пережити зиму”, — наголосив Столтенберг.

Він також закликав світову спільноту не забувати, що ціна підтримки України вимірюється грошима для Заходу, але втраченими життями щодня — для українців.


154