Без права на помилку: вибухотехнічній службі Нацполіції України виповнилося 26 років – Новини Лозової – ТРК Сігма

Без права на помилку: вибухотехнічній службі Нацполіції України виповнилося 26 років

Вибухотехнічні підрозділи в системі МВС були створені 13 червня 1995 року та функціонували в складі Експертної служби МВС України. Після реформування поліції у 2015 році в системі Нацполіції створили вибухотехнічну службу.

На сьогоднішній день в Управлінні вибухотехнічної служби ГУНП в Харківській області працює 20 фахівців. Їх основними завданнями є огляд, транспортування, знешкодження, розряджання вибухонебезпечних предметів.

Гасло «Без права на помилку»  повністю підтверджує специфіку підрозділу, адже кожного виїзду на виклик вибухотехнік стикається з небезпекою, але завжди повинен діяти чітко, впевнено, виважено та рішуче.

Сьогодні, напередодні професійного свята керівник обласного главку поліції Андрій Рубель привітав особовий склад Управління вибухотехнічної служби з річницею.

– Ви саме та служба, без якої неможливо уявити поліцію, – підкреслив Андрій Рубель. – Я вдячний вашому колективу та керівнику за взаємодію, він завжди відстоює та переживає за вас. Вітаю вас із професійним святом та бажаю успіхів у службі!

Після привітальних слів Андрій Рубель вручив нагрудний знак «За сумлінну службу» ІІІ ступеня» заступникам  начальника управління вибухотехнічної служби підполковникам поліції Євгену Босенку та Олександру Лісовому, старшому інспектору відділу техніко-криміналістичного забезпечення капітану поліції Валентину Соколу.

Подяки начальника ГУНП в Харківській області отримали старший інспектор відділу вибухобезпеки УВС ГУНП в Харківській області капітан поліції Сергій Башук, інспектор відділу техніко-криміналістичного забезпечення майор поліції Тетяна Левицька, інспектор відділу кінологічного забезпечення вибухотехнічних заходів Володимир Вовк, провідний документознавець Тетяна Кочергіна.

Відділ комунікації поліції Харківської області