Домашня сторінка / Новини / ОСББ «4-28» кілька місяців не може отримати від «ЖУКа» невикористані кошти

ОСББ «4-28» кілька місяців не може отримати від «ЖУКа» невикористані кошти

Люди зауважили, за понад 30 тисяч гривень, що має віддати мешканцям “Житлова управляюча компанія”, вони планували утеплити під’їзди.

Мешканці будинку поділилися, вирішили об’єднатися, аби привести свою багатоповерхівку до ладу. Сподіваються, що вже найближчим часом зможуть оцінити переваги створення ОСББ.

Першочергово люди хочуть замінити вхідні двері та вікна у під’їздах. Далі зробити ремонти на сходових клітках, бо оновлень там не робили більше 20 років.

Перед тим, як передати будинок об’єднанню, водяники замінили у підвалі труби водопостачання, тепловики утеплили свої труби. Далі мешканцям потрібно буде замінювати каналізацію.

Перші гроші від мешканців на рахунок ОСББ  прийдуть у грудні, однак вони підуть на зарплати працівникам та поточні термінові потреби, акцентував голова об’єднання Валентин Коломацький.

Для того, аби нарешті утеплити будинок, до настання сильних морозів, люди чекають коштів від «ЖУКа». Керівник управляючої компанії Олександр Скосарєв вчергове відмовився надавати телекомпанії будь-яку інформацію  по телефону чи на камеру. За словами працівників «ЖУКа» випадків, коли ОСББ не повертали невикористані кошти не було. Тож, після того, як економісти підрахують точну суму, об’єднанню нададуть письмову відповідь, і за першої можливості обов’язково віддадуть гроші.

4+

4 коментарі

 1. Честно говоря уже жалею что мы согласились оформлять это ОСББ. С выбором председателя мы промахнулись. С ним каши не сваришь. Если у кумы в ОСББ 1-28 председатель Стусенко и там сразу видно по дому что он работает то наш только кричать умеет. Поэтому думаю нам денег не вернут.

  2+
 2. ты кому тут лечешь 6 ?
  твой стусенко местный депутат бывший инженер этого жука, который эти деньги через свои фирмы по типу квартассервис и отмывал а потом на него завели уголовное дело активисты и он свое осбб опустил на 17000грн как штраф от исполнительной службы за его все похождения и превышение служебных полномочий.
  его кум, костюк, управитель многих осбб по городу который отжимает под видом благодетеля такое же шобло в одной упражке который через тотже кварталсервси отмывает бабки
  так что ты давай иди сказки рассказывай кому другому
  нормальный здесь как раз управитель просто вся преступная группировка тут в деле!

  4+
  • Я незнаю кто там кому директор и инженер а просто вижу результат.
   И еще я говорила про председателя нашего а не про управляющую компанию. Может управляющий и нормальный а вот председатель пока не очень.

   3+
 3. Анонім

  Этот Коломацкий – идиот. То что он трындит нужно делить на 10.

  0