Домашня сторінка / Новини / У Лозовій зареєстрували перший випадок захворювання на коронавірус

У Лозовій зареєстрували перший випадок захворювання на коронавірус

У лозівчанина підтвердили коронавірус. 10 квітня увечері про діагноз повідомили у Харківській обласній лабораторії. Про це йдеться на сайті Лозівської міськради.

Зараз 65-річний чоловік та його дружина знаходяться в обласній інфекційній лікарні.

7 квітня лозівчанин повернувся з Росії. Наступного дня у нього піднялася температура. До хворого виїжджала спеціальна бригада медиків – обстежували та брали аналізи. Зараз медсестра, яка контактувала з чоловіком, та водій знаходяться на самоізоляції.

Наразі спеціалісти перевіряють з ким контактувало подружжя. Квартиру хворого,під’їзд та прилеглу територію дезінфікують.

Лозівчан просять максимально дотримуватись карантину – без крайньої потреби не виходити на вулицю, обов’язково надягати маску у громадських мясцях, триматися від людей на відстані.

Загалом, на Харківщині за офіційною інформацією реєстрували 56 випадків підозр на COVID-19 (з них 10 – за останню добу),  8 випадків підтвердились, 14 – спростували.  Жодна людина з підтвердженим діагнозом  не померла і не одужала.

 

0

Один коментар

  1. Бесхребетная рабская и безвольная нация позволила разным проходимцам и дегенератам залезть себе на шею,грабить её и издеваться.Получили то что заслужили и не нойте,а теперь расплачивайтесь за это.

    0