Домашня сторінка / Новини / У Лозовій зареєстрували перший випадок захворювання на коронавірус

У Лозовій зареєстрували перший випадок захворювання на коронавірус

У лозівчанина підтвердили коронавірус. 10 квітня увечері про діагноз повідомили у Харківській обласній лабораторії. Про це йдеться на сайті Лозівської міськради.

Зараз 65-річний чоловік та його дружина знаходяться в обласній інфекційній лікарні.

7 квітня лозівчанин повернувся з Росії. Наступного дня у нього піднялася температура. До хворого виїжджала спеціальна бригада медиків – обстежували та брали аналізи. Зараз медсестра, яка контактувала з чоловіком, та водій знаходяться на самоізоляції.

Наразі спеціалісти перевіряють з ким контактувало подружжя. Квартиру хворого,під’їзд та прилеглу територію дезінфікують.

Лозівчан просять максимально дотримуватись карантину – без крайньої потреби не виходити на вулицю, обов’язково надягати маску у громадських мясцях, триматися від людей на відстані.

Загалом, на Харківщині за офіційною інформацією реєстрували 56 випадків підозр на COVID-19 (з них 10 – за останню добу),  8 випадків підтвердились, 14 – спростували.  Жодна людина з підтвердженим діагнозом  не померла і не одужала.

 

0

2 коментарі

 1. Юрий Машура

  Желаю гниде прокурорской из лозовской райпрокуратуры Дёлогу, и его прихлебателям, которые покрыли и сфабриковали против меня уголовные дела ЕРДР № 4201722130000141 и ЕРДР № 12017220380002007, и устроили за мной круглосуточную слежку:
  Что бы вы все сдохли от коронавируса, и чем быстрее тем лучше.
  Если их на земле никто не может наказать, так пускай их всевышний покарает.
  На несколько подонков и негодяев на земле станет меньше.

  Все подробности здесь,в комментариях справа:

  facebook.com/pg/Lozpolice/reviews/?ref=page_internal

  0
  • Бесхребетная рабская и безвольная нация позволила разным проходимцам и дегенератам залезть себе на шею,грабить её и издеваться.Получили то что заслужили и не нойте,а теперь расплачивайтесь за это.

   0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.